KURUMSAL

Hakkımızda

Hakkımızda

Re-Vize Profesyonel Vize Danışmanlığı, 6 yıldan uzun süredir Ankara merkez şubede ve İzmir şubelerinde faaliyet gösteren, tam yetkili TÜRSAB A grubu acentesi statüsünde bulunan genç ve yenilikçi bir vize danışmanlık firmasıdır. Firmamız, Draft Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, ElmaTur ve Draft Teknoloji gibi markaların yer aldığı “Draft Professional Services” çatısı altında faaliyetlerine devam etmektedir.

Profesyonel vize danışmanlığının başvuru sahiplerinin evraklarını konsolosluklara teslim etmekten çok daha fazlası olduğuna inanan ekibimizle ziyaretçilerin yurt dışı seyahatlerinde ihtiyaç duyabilecekleri tüm konularda danışmanlık sağlıyor, bünyemizde yer alan seyahat acentemiz ElmaTur’un desteğiyle uçak bileti, konaklama rezervasyonu, seyahat sigortası, transfer gibi konularda da ücretsiz desteğimizi sunuyoruz.

Vize başvurularının dünya dinamiklerini yakından takip etmeyi, değişen dünyaya ve teknolojilere sürekli uyum sağlamayı gerektirdiğinin bilinciyle hareket eden ekibimiz, bugüne kadar binlerce vize başvurusunun olumlu sonuçlanmasına aracılık etmiş olup sektöründe müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede yakalayan firmalardan biridir. Tüm yurt dışı operasyonlarınızda bize güvenebilirsiniz.

Arayın

Vize başvurunuz için yardıma mı ihtiyacınız var?

İhtiyacınız olan vizeyi birlikte belirleyelim.